Bereikbaarheid

A Bereikbaar via de straat of losweg met een auto
B Bereikbaar via losweg met een 4 x 4 of tractor
C Bereikbaar tot op < 50 m met een auto
D Bereikbaar tot op < 50 m met een 4 x 4 of tractor
E Bereikbaar tot op > 50 m met een auto
F Bereikbaar tot op > 50 m met een 4 x 4 of tractor

Exploitatie moeilijkheden

A Liggend hout
B Overwegend bomen met diameter < 20 cm
C Overwegend bomen met diameter 20 – 40 cm
D Moeilijke vellingen, zie beschrijving lot!

Sint-Niklaas

Oost-Vlaanderen

LOT
OVL-N/2022/136

Houtsoort: Den
Volume: 4 m3
Bereikbaarheid: A info
Bereikbaar via de straat of losweg met een auto
Moeilijkheid exploitatie: A info
Liggend hout
Type lot: Liggend hout:
Liggend hout, al dan niet op lengte gezaagd en/of gedroogd
Status: OPEN
Toegevoegd op: 25-04-2022

Aan te kopen bomen zijn gemerkt met oranje strepen.
Drie windval bomen deel verzaagd in blokjes en meterhout.
Één te vellen dode den.
Twee stapels gezaagd hout 3 jaar oud onafgedekt.
Recent aangeplante bosrand mag niet beschadigd worden
Standaard schoontijd van toepassing (1 april tot 30 juni)
Perceel betreden over gracht, geen machines toegelaten voor uitrijden van het hout, afstand tot wagen 15m.

Meer informatie is beschikbaar na registratie of login.